Baner

Program

Glazbomat

  Za Vaše glazbene želje!
  SMS poruka na broj:
  +387 (0)63-286-251
  ili e-mail na adresu:
  radio@postaja.ba

Raspored

Info

Kontakt

  Radiopostaja Žepče
  Frekvencija 95,9 Mhz

  Adresa:
  Zagrebačka b.b.
  72230 Žepče BiH

  Telefoni:
  tel: +387 32 883 319
  fax: +387 32 883 143

  E-mail:
  radio@postaja.ba

NOVO: AKCIJSKI KATALOG ARMANI CENTRA ZA LISTOPAD 2019.


Armani akcije_nez_konkurencije

Svi rezultati Dana sporta općine Žepče

 

dani sporta_1Jučer se u KŠC-u „Don Bosco“ Žepče održala 12. sportska manifestacija „Dan školskog sporta“ u kojoj je sudjelovalo oko 470 učenika i učenica iz sedam osnovnih i srednjih škola s područja općine Žepče te jedna iz Usore.

Nakon završetka natjecanja u šest sportova u muškoj i ženskoj konkurenciji: nogomet, košarka, odbojka, rukomet, stolni tenis i šah, najbolji pojedinci i ekipe nagrađeni su priznanjima i pokalima, a također su osigurali sudjelovanje na kantonalnim i federalnim natjecanjima.

Kao i prošle godine u okviru Dana školskog sporta sudjelovali su učenici osnovnih škola „Žepče“, „Fra Grga Martić“ Ozimica, „Begov Han“ i „Abdulvehab Ilhamija“ Željezno Polje, te učenici srednjih škola SMŠ „Žepče“, KŠC „Don Bosco“ i Glazbene škole „Katarina Kosača Kotromanić“ Žepče, kao i učenici Osnovne škole „Ivan fra Frano Jukić“ iz Usore. Organizator ove tradicionalne sportske manifestacije, koja je uz žepački kros najbrojnije natjecanje učenika u sportskim aktivnostima, je Udruga tjelesne i zdravstvene kulture općine Žepče.

Rezultati:

Košarka:
Osnovne škole (dječaci):
1. OŠ „Žepče“
2. OŠ „Fra Grga Martić“
3. OŠ „Abdulvehab Ilhamija“
Najbolji pojedinac: Lukas Penić – OŠ „Žepče“

Osnovne škole (djevojčice):
1. SMŠ „Žepče“
2. KŠC „Don Bosco“
Najbolji pojedinac: Alma Malićbegović - SMŠ „Žepče“

Srednje škole (muškarci):
1. SMŠ Žepče
2. KŠC Don Bosco
Najbolji Pojedinac: Alem Okanović-SMŠ Žepče

Rukomet:
Osnovne škole (djevojčice):
1. OŠ „Žepče“
2. OŠ „Fra Grga Martić“
Najbolji pojedinac: Ivona Vranjković - OŠ „Žepče“

Osnovne škole (dječaci):
1. OŠ „Fra Grga Martić“
2. OŠ „Žepče“
3. OŠ „Abdulvehab Ilhamija“
Najbolji pojedinac: Ilijan Filipović-OŠ „Fra Grga Martić“

Srednje škole (muškarci):
1. KŠC „Don Bosco“
2. SMŠ „Žepče“
Najbolji Pojedinac: Filip Ramljak - KŠC „Don Bosco“

Odbojka:
Osnovne Škole (djevojčice):
1. OŠ „Žepče“
2. OŠ „Abdulvehab Ilhamija“
3. OŠ „Begov Han“
Najbolji pojedinac: Ivona Vranjković

Osnovna Škola (dječaci):
1. OŠ „Abdulvehab Ilhamija“
2. OŠ „Žepče“
3. OŠ „Begov Han“
Najbolji pojedinac: Bekir Ahmić

Srednja Škola (djevojke):
1. SMŠ „Žepče“
2. KŠC „Don Bosco“
Najbolji pojedinac: Lejla Selimović - SMŠ „Žepče“

Srednja Škola (muškarci):
1. KŠC „Don Bosco“
2. SMŠ „Žepče“
Najbolji pojedinac: Kerim Rešić - KŠC „Don Bosco“

Nogomet:
Osnovna Škola (djevojčice):
1. OŠ Fra Grga Martić
2. OŠ „Žepče“
3. OŠ „Abdulvehab Ilhamija“
Najbolji pojedinac: Sara Jurišić - OŠ „Fra Grga Martić“

Osnovna Škola (dječaci):
1. OŠ „Fra Grga Martić“
2. OŠ „Begov Han“
3. OŠ „Abdulvehab Ilhamija“
Najbolji pojedinac: Josip Markanović - OŠ „Fra Grga Martić“

Srednja Škola (djevojke):
1. KŠC „Don Bosco“
2. SMŠ „Žepče“
Najbolji pojedinac: Helena Tomas - KŠC „Don Bosco“

Srednja škola (muškarci):
1. KŠC „Don Bosco“
2. SMŠ „Žepče“
Najbolji pojedinac: Filip Relotić - KŠC „Don Bosco“

Stolni tenis:
Osnovna škola (djevojčice):
1. Barbara Ramljak - OŠ „Žepče“
2. Monika Antolović - OŠ „Fra Grga Martić“
3. Nikolina Galić - OŠ „Žepče“

Osnovna Škola (dječaci):
1. Toni Pejinović - OŠ „Žepče“
2. David Katić - OŠ „Žepče“
3. Davud Makić – OŠ „Abdulvehab Ilhamija“

Srednja škola (djevojke):
1. Valentina Matijević - KŠC „Don Bosco“
2. Sara Jozić
3. Sara Šabić - SGŠ „Katarina Kosača Kotromanić“

Srednja škola (muškarci):
1. Igor Tadić - SMŠ „Žepče“
2. Robert Pravdić - KŠC „Don Bosco“
3. Goran Dragičević - KŠC „Don Bosco“

Šah:
Osnovna škola (djevojčice):
1. Agata Perković - OŠ „Fra Grga Martić“
2. Klara Radić – OŠ „Fra Grga Martić“
3. Katja Jurić - OŠ „Žepče“

Osnovna škola (dječaci):
1. Marko Antunović - OŠ „Žepče“
2. Jakub Delić - OŠ „Begov Han“
3. Bakir Badnjar - OŠ „Žepče“

Srednja škola (djevojke):
1. Anamarija Tomić - KŠC „Don Bosco“
2. Viktorija Vrbičić - SMŠ „Žepče“
3. Antonija Lovrić - KŠC „Don Bosco“

Srednja škola (muškarci):
1. Filip Perković - KŠC „Don Bosco“
2. Renato Barbarić – KŠC „Don Bosco“
3. Matija Šimić - KŠC „Don Bosco“

RPŽ UŽIVO

Duga ideal_baner_2019_2

reklama-postaja03