Baner

Program

Glazbomat

  Za Vaše glazbene želje!
  SMS poruka na broj:
  +387 (0)63-286-251
  ili e-mail na adresu:
  radio@postaja.ba

Raspored

Info

Kontakt

  Radiopostaja Žepče
  Frekvencija 95,9 Mhz

  Adresa:
  Zagrebačka b.b.
  72230 Žepče BiH

  Telefoni:
  tel: +387 32 883 319
  fax: +387 32 883 143

  E-mail:
  radio@postaja.ba

Akcijski katalog Armani centra Žepče za travanj - Akcije bez konkurencije

armani trade uskrsarmani trade parfemi

Održana općinska natjecanja iz fizike i matematike

Natjecanje 1

Danas je u Osnovnoj školi "Fra Grga Martić" Ozimica, Područna škola Lug - Brankovići, održano općinsko natjecanje iz matematike učenika šestih, sedmih, osmih i devetih razreda, koji nastavu slušaju na hrvatskom jeziku. Dan prije, odnosno 13. ožujka 2019. godine, u istoj školi je održano općinsko natjecanje iz fizike za osmi i deveti razred.

Na ovim natjecanjima učenici su postigli sljedeće rezultate:

Fizika:

VIII. razredi:
1. mjesto Agata Perković – OŠ "Fra Grga Martić" Ozimica
2. mjesto Glorija Perković – OŠ "Fra Grga Martić" Ozimica
3. mjesto Anja Tadić – OŠ "Žepče" Žepče

IX. razredi:
1. mjesto Nataša Andrić – OŠ "Fra Grga Martić" Ozimica
2. mjesto Vanja Perković – OŠ "Fra Grga Martić" Ozimica
3. mjesto Lea Matijević – OŠ "Fra Grga Martić" Ozimica

Matematika

VI. razredi:
1. mjesto Nika Pranjić – OŠ "Fra Grga Martić" Ozimica
2. mjesto Anja Spajić – OŠ "Žepče" Žepče
3. mjesto Petar Antolović – OŠ "Žepče" Žepče

VII. razredi:
1. mjesto Marko Antunović – OŠ "Žepče" Žepče
2. mjesto Lara Abramušić – OŠ "Žepče" Žepče
3. mjesto Matej Mamić – OŠ "Fra Grga Martić" Ozimica

VIII. razredi:
1. mjesto Franka Matijević – OŠ „Žepče" Žepče
2. mjesto Anja Tadić - OŠ "Žepče" Žepče
3. mjesto Agata Perković – OŠ "Fra Grga Martić " Ozimica

IX. razredi:
1. mjesto Nataša Andrić – OŠ "Fra Grga Martić "Ozimica
2. mjesto Vanja Perković – OŠ „Fra Grga Martić" Ozimica
3. mjesto Stjepan Pavković – OŠ "Žepče" Žepče

Za učenike koji pohađaju nastavu po Bosanskom nastavnom planu i programu, u prostorijama Osnovne škole "Žepče", također su održana općinska natjecanja, 2. ožujka iz fizike a 9. ožujka iz matematike. Na ovim natjecanjima učenici su postigli sljedeće rezultate:

Fizika:

VIII. razredi:
1. mjesto Mujić Ismail – OŠ "Abdulvehab Ilhamija" Želljezno Polje
2. mjesto Šišić Tarik – OŠ "Abdulvehab Ilhamija" Željezno Polje
3. mjesto Mujčić Ajla – OŠ "Žepče" Žepče

IX. razredi:
1. mjesto Prasko Naida – OŠ "Begov Han"
2. mjesto Sinanovic Belma – OŠ "Ablulvehab Ilhamija" Željezno Polje
3. mjesto Bijedić Šejla – OŠ "Žepče"

Matematika:

VI. razredi:
1. mjesto Biljinac Naida – OŠ "Fra Grga Martić" Ozimica
2. mjesto Mujić Lamija – OŠ "Fra Grga Martić" Ozimica
3. mjesto Grabus Rijad – OŠ "Abdulvehab Ilhamija" Željezno Polje

VII. razredi:
1. mjesto Efendić Bakir – OŠ "Abdulvehab Ilhamija" Željezno Polje
2. mjesto Nadžak Zekerijah – OŠ "Abdulvehab Ilhamija" Željezno Polje
3. mjesto Hadžić Amar – OŠ "Fra Grga Martić" Ozimica

VIII. razredi:
1. mjesto Hodžić Bakir – OŠ "Abdulvehab Ilhamija" Željezno Polje
2. mjesto Deronja Eldar – OŠ "Begov Han" Begov Han
3. mjesto Mujčić Ajla – OŠ "Žepče" Žepče

IX. razredi:
1. mjesto Bijedić Šejla – OŠ "Žepče" Žepče
2. mjesto Mešeljević Ajla – OŠ "Begov Han" Begov Han
3. mjesto Prasko Naida – OŠ "Begov Han" Begov Han

Svim sudionicima ovih natjecanja i njihovim nastavnicima čestitamo na postignutim trezultatima!

postaja.ba (D.Š.)

RPŽ UŽIVO

Duga ideal_baner_2019

reklama-postaja03