Baner

Program

Glazbomat

  Za Vaše glazbene želje!
  SMS poruka na broj:
  +387 (0)63-500-077
  ili e-mail na adresu:
  radio@postaja.ba

Raspored

Info

Kontakt

  Radiopostaja Žepče
  Frekvencija 95,9 Mhz

  Adresa:
  Zagrebačka b.b.
  72230 Žepče BiH

  Telefoni:
  tel: +387 32 883 319
  fax: +387 32 883 143

  E-mail:
  radio@postaja.ba

Armani centar Žepče - akcije bez konkurencije!

Predstavnica Fondacije Mozaik uručila zahvalnice za 8 projekata mladih u općini Žepče

mozaik i_mato_04

Danas je u općini Žepče održan sastanak općinskog načelnika, Mate Zovke i predstavnice Fondacije Mozaik Belme Rizvanović a istom je nazočio i predstavnik Omladinske banke Žepče Dragan Galić te predstavnici neformalnih skupina mladih s područja naše općine kojima su protekle godine odobrena sredstva za realizaciju njihovih projekata.

Fondacija Mozaik u suradnji s Omladinskom bankom i općinom Žepče sudjelovala je u financiranju projekata za koje su na današnjem sastanku neformalnim skupinama mladih dodijeljene i zahvalnice za uspješnu realizaciju projekata. Podsjetimo radi se o sljedećim projektima: "Sjedi, odmori, skupi snage i kreni dalje", Likovna kolonija, BB Park, Aktiviranje YiZ generacija, Znanstveni kamp Profesor Baltazar II, Out je in, Spasimo svijet igrom i izađimo Iz tame.

Belma Rizvanović ispred Fondacije Mozaik se zahvalila svim sudionicima na sudjelovanju i čestitala na veoma dobrim projektima koji su realizirani u potpunosti te svima poželjela da i dalje uspješno surađuju.

Prošle godine je Omladinska banka Žepče podržala 8 projekata ukupne vrijednosti 32.370,00 KM a za realizaciju projekata neformalne skupine su radile ukupno 727 volonterskih radnih sati. Fondacija Mozaik je sudjelovala sa 5.856,93 KM, općina Žepče sa 11.153,25 KM, financijski doprinosi iz zajednica su bili 8.380,00 KM a zajednice su doprinijele u robi i uslugama u vrijednosti od 6.980,00 KM.

Memorandum suradnje između naše općine i Fondacije Mozaik potpisan je za period 2016. – 2018. a istim je planiramno izdvajanje novčanih sredstava za Omladinsku banku Žepče.


 

RPŽ UŽIVO

Duga ideal_baner_2019

reklama-postaja03