Baner

Program

Glazbomat

  Za Vaše glazbene želje!
  SMS poruka na broj:
  +387 (0)63-500-077
  ili e-mail na adresu:
  radio@postaja.ba

Raspored

Info

Kontakt

  Radiopostaja Žepče
  Frekvencija 95,9 Mhz

  Adresa:
  Zagrebačka b.b.
  72230 Žepče BiH

  Telefoni:
  tel: +387 32 883 319
  fax: +387 32 883 143

  E-mail:
  radio@postaja.ba

sloga

Armani centar Žepče - akcijski katalog za rujan 2018.

Na proljeće 2018. godine Vlada RH nastavlja projekt dodjele građevinskog materijala u općini Žepče

milas mazar_u_zepcu

Kao što smo već pisali, jučer su Zvonko Milas, državni tajnik Središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan Republike Hrvatske i Nikola Mažar, državni tajnik Središnjeg državnog ureda za obnovu i stambeno zbrinjavanje boravili u radnom posjetu našoj općini i tom prilikom je naglašeno da će se suradnja između Vlade RH i općine Žepče i dalje nastaviti.

Nikola Mažar je između ostalog kazao da je na sjednici Vlade proteklog tjedan jednoglasno usvojen zaključak da se nastavi projekt dodjele građevinskog materijala našoj općini te da bi na proljeće sljedeće godine trebao "doći u Žepče s građevinskim materijalom". Više o svemu dogovorenom i budućim planovima poslušajte na linku ispod:

 

Postaja.ba (A.T.)

reklama-postaja03

gif reklama knjizara 2018

duga radio_postaja.jpg